BLOG

V samotném srdci Znojma, na Velké Mikulášské ulici, stojí nenápadný dům s klasicistní fasádou. Když vstoupíte dovnitř, postupně vám odhalí všechny své historické vrstvy, elegantně včleněné do pěti půvabných apartmánů. Vítejte ve Staré pekárně!

Měšťanský dům Stará Pekárna je kulturní památkou a ve Znojmě stojí již od 13.století. Kombinují se v něm různé umělecké slohy, jako je gotika, renesance, baroko či klasicismus. Unikátním prvkem je především sklípková klenba v mázhausu, dochovaná pec a gotický srub ve dvorní části domu. Od roku 2015 je budova majiteli citlivě rekonstruována, a...

Máme velkou radost z tohoto čísla, za kterým se skrývá mnoho úsilí. Těší nás, když hosté otevřou své srdce, vnímají magickou atmosféru Staré Pekárny a dovedou ji ocenit:-). Děkujeme!

Jsme moc rádi, že si světoví novomanželé Ludmila a William pro své přípravy na svatbu a svatební noc vybrali Starou pekárnu a zaznamenali to těmito momentkami. Krásní lidé+snové místo = čistá nádhera:-). Přejeme jim krásnou a naplněnou cestu životem s láskou a rock and rollem.

Řízená degustace vín při svíčkách na nádvoří Staré Pekárny Degustace na nádvoří Staré Pekárny. Romantickou atmosféru budou dotvářet tématicky vybraná vína od znojemských vinařů. Bude zajištěno občerstvení v podobě čerstvého chleba s rozinkami nebo chleba s vlašskými ořechy.
Po celou dobu řízené degustace budete v péči sommelierů.
Ochutnáme celkem 7...