BLOG

Máme velkou radost z tohoto čísla, za kterým se skrývá mnoho úsilí. Těší nás, když hosté otevřou své srdce, vnímají magickou atmosféru Staré Pekárny a dovedou ji ocenit:-). Děkujeme!

Jsme moc rádi, že si světoví novomanželé Ludmila a William pro své přípravy na svatbu a svatební noc vybrali Starou pekárnu a zaznamenali to těmito momentkami. Krásní lidé+snové místo = čistá nádhera:-). Přejeme jim krásnou a naplněnou cestu životem s láskou a rock and rollem.

Řízená degustace vín při svíčkách na nádvoří Staré Pekárny Degustace na nádvoří Staré Pekárny. Romantickou atmosféru budou dotvářet tématicky vybraná vína od znojemských vinařů. Bude zajištěno občerstvení v podobě čerstvého chleba s rozinkami nebo chleba s vlašskými ořechy.
Po celou dobu řízené degustace budete v péči sommelierů.
Ochutnáme celkem 7...

Znojmo se díky svým vinicím dostalo mezi 50 nejkrásnějších malých měst na Zemi. O jeho krásách a kvalitách informuje své čtenáře služba od Microsoftu, jejíž zprávy čtou miliony lidí po celém světě. Toto město si své příznivce získalo především díky zajímavé architektuře a kvalitnímu vínu.

28.3. proběhlo na Staré Pekárně měření geopatogenních zón. Naši předkové si uměli vybrat vhodné místo, kde postavit dům! Stará Pekárna je čistá bez geopatogenních zón. Jediná geopatogenní zóna probíhá mimo obytnou část přes dvorní trakt zřejmě od pramene vody. U nás budete spát jako v bavlnce bez nepříjemných vlivů.