MÉDIA

První nesmělý pohled, první opětovný úsměv, první něžný dotek, první vášnivý polibek...A o několik měsíců či let později první průzkum všeho, co nabízí svět svateb. Labyrintem vztahů si musí každý projít sám, ale labyrintem svatebních dodavatelů vás Atlas provede bez klopýtnutí.

Vyměnili práci u PC za montérky a vrhli se na opravu kulturní památky. Měšťanský dům "Stará Pekárna" ve Znojmě se snaží od roku 2015 pečlivě rekonstruovat a snaží se, aby po letech chátrání opět mohl dělat radost svým interiérem, kde najdeme kombinaci různých uměleckých slohů od gotiky, přes renesanci, baroko a klasicismus.

Otevíráme nový pokoj ve dvoře v jednom z posledních dochovaných srubů ve Znojmě. Původní 800 let starý trámový strop Vás uchvátí.

Dříve tu stával pivovar a pekárna, která zásobovala celé Znojmo. V domě ze 13. století se dnes nachází rodinný penzion, který vlastní místní rodák David Kozelský a jeho žena Valerie. Manželé koupili chátrající památku před několika lety, kdy ještě oba pracovali v nadnárodní korporátní firmě. Oprava budovy ale nakonec pohltila veškerý jejich čas i...

Je pro nás velkým zadostiučiněním, že nás vybral náš partner Amazing places jako nejlepší malý penzion pro rok 2021. Jdeme slavit.