MÉDIA

První nesmělý pohled, první opětovný úsměv, první něžný dotek, první vášnivý polibek...A o několik měsíců či let později první průzkum všeho, co nabízí svět svateb. Labyrintem vztahů si musí každý projít sám, ale labyrintem svatebních dodavatelů vás Atlas provede bez klopýtnutí.

Vyměnili práci u PC za montérky a vrhli se na opravu kulturní památky. Měšťanský dům "Stará Pekárna" ve Znojmě se snaží od roku 2015 pečlivě rekonstruovat a snaží se, aby po letech chátrání opět mohl dělat radost svým interiérem, kde najdeme kombinaci různých uměleckých slohů od gotiky, přes renesanci, baroko a klasicismus.

Otevíráme nový pokoj ve dvoře v jednom z posledních dochovaných srubů ve Znojmě. Původní 800 let starý trámový strop Vás uchvátí.

Dříve tu stával pivovar a pekárna, která zásobovala celé Znojmo. V domě ze 13. století se dnes nachází rodinný penzion, který vlastní místní rodák David Kozelský a jeho žena Valerie. Manželé koupili chátrající památku před několika lety, kdy ještě oba pracovali v nadnárodní korporátní firmě. Oprava budovy ale nakonec pohltila veškerý jejich čas i...